Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie Geodetów
Lista zawodników
Formularz zgłoszenia Lista uczestników
 
Kwaterujemy po kolei.
Pokoje będą przydzielane podczas kwaterowania na miejscu.
 
 
Limba, 1
  Kondyjowski Maciej
Limba, 2
  Molik Martyna
Limba, 3
  Biernacik Michał
Limba, 4
  Dudzik Wojciech
Limba, 5
  Wajda Szymon
Limba, 6
  Kosiorek Piotr
Limba, 7
  Możdżeń Krzysztof
Limba, 8
  NowakBeskidzka Alicja
Limba, 9
  Mucharska Aleksandra
Limba, 10
  Preisner Krzysztof
Limba, 11
  Szymański Józef
Limba, 12
  Wróbel Paweł
Limba, 13
  Bodzioch Olgierd
Limba, 14
  Szczutko Tadeusz
Limba, 15
  Wolski Hubert
Limba, 16
  Marcisz Adam
Limba, 17
  Skórka Anna
Limba, 18
  Jagielak Janusz
Limba, 19
  Kosiorek Zbigniew
Limba, 20
  Kosiorek Alicja
Limba, 21
  Palemba Beata
Limba, 22
  Palemba Jerzy
Limba, 23
  Majerczyk Marek
Limba, 24
  Serafin Lech
Limba, 25
  Polaczek Justyna
Limba, 26
  Bryk Jerzy
Limba, 27
  Lippa Jerzy
Limba, 28
  Makosa Pawel
Limba, 29
  Niziolek Mariusz
Limba, 30
  Baranowski Arkadiusz
Limba, 31
  Piasta Łukasz
Limba, 32
  Pietka Dominik
Limba, 33
  Burzyński Maciej
Limba, 34
  Chudy Adam
Limba, 35
  Paluch Tomasz
Limba, 36
  Portasiak Krystian
Limba, 37
  Puciłowski Marcin
Limba, 38
  Szwagierek Piotr
Limba, 39
  Szyszko Robert
Limba, 40
  Wolak Filip
Limba, 41
  Goryczka Stefan
Limba, 42
  Stępień Piotr
Limba, 43
  Paszek Marek
Limba, 44
  Fejdasz Andrzej
Limba, 45
  Wziętek Aleksandra
Limba, 46
  KALATA PAWEŁ
Limba, 47
  Wilk Krzysztof
Limba, 48
  Kulesza Władysław
Limba, 49
  Kulesza Mariola
Limba, 50
  Kulesza Łukasz
Limba, 51
  Grudecka Olenarda
Limba, 52
  REJZEREWICZ RAFAŁ
Limba, 53
  Wieczorek Dariusz
Limba, 54
  Besuch Szymon
Limba, 55
  Bodzioch Ignacy
Limba, 56
  Bodzioch Malwina
Limba, 57
  Bodzioch Violetta
Limba, 58
  Król Dorota
Limba, 59
  KASZTELANIC GRZEGORZ
Limba, 60
  Kasprzyca Maciej
Limba, 61
  Domagała Adam
Limba, 62
  Mazurek Teresa
Limba, 63
  Mazurek Zbigniew
Limba, 64
  Dukielski Piotr
Limba, 65
  Janicki Maciej
Limba, 66
  Dukielska Zofia
Limba, 67
  Dukielska Zuzanna
Limba, 68
  Domagała Beata
Limba, 69
  Kozieł Marcin
Limba, 70
  Kuśka Marek
Limba, 71
  Zagała Robert
Limba, 72
  Kościuk Tadeusz
Limba, 73
  Krzyż Violetta
Limba, 74
  Paluch Tomasz
Limba, 75
  Pająk Tomasz
Limba, 76
  Witkowska Agnieszka
Limba, 77
  Witkowski Tomasz
Limba, 78
  Witkowski Franek
Limba, 79
  Witkowski Stanisław
Limba, 80
  Pachana Teresa
Limba, 81
  Suryjak Anna
Limba, 82
  Chyc Maciej



START
© Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie Geodetów